SPXV025.T
Part Number:
SPXV025.T
Description:
FUSE CARTRIDGE 25A 1.5KVDC
Current Rating (Amps) :
25A
Size / Dimension :
0.540" Dia x 3.333" L (13.72mm x 84.65mm)