LA070URD33TTI0700
Part Number:
LA070URD33TTI0700
Description:
FUSE SQUARE 700A 700VAC RECT
Current Rating (Amps) :
700A
Size / Dimension :
1.992" L x 2.933" W x 3.197" H (50.60mm x 74.50mm x 81.20mm)
Voltage Rating - AC :
700 VAC