0LKN110.V
Part Number:
0LKN110.V
Description:
FUSE LINK 110A 250VAC CYLINDR
Current Rating (Amps) :
110A
Size / Dimension :
1.563" Dia x 4.378" L (39.70mm x 111.20mm)
Voltage Rating - AC :
250 VAC