0LKN175.V
Part Number:
0LKN175.V
Description:
FUSE LINK 175A 250VAC CYLINDR
Current Rating (Amps) :
175A
Size / Dimension :
1.563" Dia x 4.378" L (39.70mm x 111.20mm)
Voltage Rating - AC :
250 VAC