5CLE-300E
Part Number:
5CLE-300E
Description:
FUSE CARTRIDGE 300A 5.5KVAC
Current Rating (Amps) :
300A
Size / Dimension :
3.000" Dia x 17.900" L (76.20mm x 454.66mm)