5CLE-350E
Part Number:
5CLE-350E
Description:
FUSE CARTRIDGE 350A 5.5KVAC
Current Rating (Amps) :
350A
Size / Dimension :
3.000" Dia x 17.900" L (76.20mm x 454.66mm)