200NHM2B-690
Part Number:
200NHM2B-690
Description:
FUSE SQUARE 200A 690VAC RECT
Current Rating (Amps) :
200A
Size / Dimension :
2.677" L x 2.008" W x 2.402" H (68.00mm x 51.00mm x 61.00mm)
Voltage Rating - AC :
690 VAC