63NHG1B-690
Part Number:
63NHG1B-690
Description:
FUSE SQUARE 63A 690VAC RECT
Approval Agency :
CE, VDE
Current Rating (Amps) :
63A
Size / Dimension :
2.953" L x 2.047" W x 2.165" H (75.00mm x 52.00mm x 55.00mm)
Voltage Rating - AC :
690 VAC