200NHG1BI-400
Part Number:
200NHG1BI-400
Description:
FUSE SQUARE 200A 400VAC RECT
Approval Agency :
CE, VDE
Current Rating (Amps) :
200A
Size / Dimension :
2.953" L x 1.614" W x 2.165" H (75.00mm x 41.00mm x 55.00mm)
Voltage Rating - AC :
400 VAC