125NH0GR-6
Part Number:
125NH0GR-6
Description:
FUSE SQUARE 125A 660VAC RECT
Current Rating (Amps) :
125A
Size / Dimension :
2.559" L x 1.654" W x 1.142" H (65.00mm x 42.00mm x 29.00mm)
Voltage Rating - AC :
660 VAC