FLSR.200T
Part Number:
FLSR.200T
Description:
FUSE CRTRDGE 200MA 600VAC/300VDC
Current Rating (Amps) :
200mA
Size / Dimension :
0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Voltage Rating - AC :
600 VAC
Voltage Rating - DC :
300 VDC