UFL-2LPHF6-068SD1T-A-100
Part Number:
UFL-2LPHF6-068SD1T-A-100
Description:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 3.937"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.13mm OD Coaxial Cable
Color :
Gray
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
3.937" (100.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C