H.FL75-2LP-084N-A-160
Part Number:
H.FL75-2LP-084N-A-160
Description:
CONNECTOR
Cable Type :
1.50mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Frequency - Max :
1.5 GHz
Ingress Protection :
Length :
6.299" (160.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
75 Ohms