U.FL-2LPHF6-068N2T-A-250
Part Number:
U.FL-2LPHF6-068N2T-A-250
Description:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 9.843"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.13mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
9.843" (250.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C