U.FL-LPHF6-062N2D-A-600
Part Number:
U.FL-LPHF6-062N2D-A-600
Description:
CBL ASSY U.FL-CABLE PLUG 23.62"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.95mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
23.62" (600.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C