NFL-2LPHF6-04N4-ACN60A
Part Number:
NFL-2LPHF6-04N4-ACN60A
Description:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 2.362"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.81mm OD Coaxial Cable
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
2.362" (60.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C