W.FL-2LPGHF-062N3D-A-90
Part Number:
W.FL-2LPGHF-062N3D-A-90
Description:
CONNECTOR
Cable Type :
0.95mm OD Coaxial Cable
Color :
White
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
3.543" (90.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms