H.FL75-2LP-WMF-A-TO-320
Part Number:
H.FL75-2LP-WMF-A-TO-320
Description:
CONNECTOR
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
12.60" (320.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
75 Ohms