MSMLJ30A
Part Number:
MSMLJ30A
Description:
TVS DIODE UP 30VRWM 48.4VC
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
62A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
3000W (3kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
48.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
30V