H.FL75-2LPG-084N2-AC115CN
Part Number:
H.FL75-2LPG-084N2-AC115CN
Description:
CONNECTOR
Cable Type :
1.50mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
4.528" (115.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
75 Ohms