W.FL-2LPGHF-062N1D-A-70
Part Number:
W.FL-2LPGHF-062N1D-A-70
Description:
CONNECTOR
Cable Type :
0.95mm OD Coaxial Cable
Color :
Gray
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
2.756" (70.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms