SMF30AT1G
Manufacturer:
onsemi
Part Number:
SMF30AT1G
Description:
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123FL
Manufacturer :
onsemi
Applications :
General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
4.1A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
SOD-123F
Power - Peak Pulse :
200W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SOD-123FL
Voltage - Breakdown (Min) :
33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
48.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
30V