Q-1U03S00050.5M
Part Number:
Q-1U03S00050.5M
Description:
CBL ASSY SMB-NTYPE PL-JK 19.69"
1st Connector :
SMB Plug, Right Angle
Frequency - Max :
4 GHz
Ingress Protection :
Length :
19.69" (500.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms