SMCJ180AE3/TR13
Part Number:
SMCJ180AE3/TR13
Description:
TVS DIODE 180VWM DO214AB
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
1500W (1.5kW)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
180V