ATV02W280-HF
Part Number:
ATV02W280-HF
Description:
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
4.41A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
SOD-123
Power - Peak Pulse :
200W
Supplier Device Package :
SOD-123
Voltage - Breakdown (Min) :
31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
45.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
28V