ATV02W190-HF
Part Number:
ATV02W190-HF
Description:
TVS DIODE 19VWM 30.6VC SOD123
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
6.54A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
200W
Voltage - Breakdown (Min) :
21.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
30.6V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
19V