SMF4L70CA-7
Part Number:
SMF4L70CA-7
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
3.5A
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
400W
Voltage - Breakdown (Min) :
77.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
113V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
70V