SMF4L22CA-7
Part Number:
SMF4L22CA-7
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
11.2A
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
400W
Voltage - Breakdown (Min) :
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
35.5V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
22V