P4SMAJ43ADF-13
Part Number:
P4SMAJ43ADF-13
Description:
TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR D-F
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
5.7A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
400W
Voltage - Breakdown (Min) :
47.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
69.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
43V