PESD24VF1BLS-QYL
Part Number:
PESD24VF1BLS-QYL
Description:
PESD24VF1BLS-Q/SOD882BD/DFN100
Applications :
Automotive
Capacitance @ Frequency :
0.28pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
16A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TA)
Package / Case :
SOD-882
Supplier Device Package :
DFN1006BD-2
Voltage - Breakdown (Min) :
25V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
20V (Typ)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
24V (Max)