PESD24VL1BA-QF
Part Number:
PESD24VL1BA-QF
Description:
PESD24VL1BA-Q/SOD323/SOD2
Applications :
Automotive, CAN, Telecom
Capacitance @ Frequency :
11pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
3A (8/20µs)
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TA)
Package / Case :
SC-76, SOD-323
Power - Peak Pulse :
200W
Supplier Device Package :
SOD-323
Voltage - Breakdown (Min) :
25.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
70V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
24V (Max)