PESD3V3L1BA-QF
Part Number:
PESD3V3L1BA-QF
Description:
PESD3V3L1BA-Q/SOD323/SOD2
Applications :
Automotive, CAN, Telecom
Capacitance @ Frequency :
101pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
18A (8/20µs)
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TA)
Package / Case :
SC-76, SOD-323
Power - Peak Pulse :
500W
Supplier Device Package :
SOD-323
Voltage - Breakdown (Min) :
5.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
26V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
3.3V (Max)