PESD3V3T1BL-QYL
Part Number:
PESD3V3T1BL-QYL
Description:
PESD3V3T1BL-Q/SOD882/SOD2
Applications :
Automotive
Capacitance @ Frequency :
20pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
10A (8/20µs)
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TA)
Package / Case :
SOD-882
Supplier Device Package :
DFN1006-2
Voltage - Breakdown (Min) :
4.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
11V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
3.3V (Max)