PESD3V3U1UL-QYL
Part Number:
PESD3V3U1UL-QYL
Description:
PESD3V3U1UL-Q/SOD882/DFN1006-2
Applications :
Automotive, Ethernet, Telecom, USB
Bidirectional Channels :
Capacitance @ Frequency :
2.6pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TA)
Package / Case :
SOD-882
Supplier Device Package :
DFN1006-2
Voltage - Breakdown (Min) :
4.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
3.3V (Max)