PESD1IVN27L-QYL
Part Number:
PESD1IVN27L-QYL
Description:
PESD1IVN27L-Q/SOD882/DFN1006-2
Applications :
Automotive, CAN
Bidirectional Channels :
1
Capacitance @ Frequency :
17pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
3A (8/20µs)
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TA)
Package / Case :
SOD-882
Supplier Device Package :
DFN1006-2
Voltage - Breakdown (Min) :
28V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
45V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
27V (Max)