SMDJ20CA/TR13
Manufacturer:
YAGEO
Part Number:
SMDJ20CA/TR13
Description:
SMDJ, DO-214AB, 20V, 32.4V, REEL
Manufacturer :
YAGEO
Applications :
General Purpose
Bidirectional Channels :
1
Capacitance @ Frequency :
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
92.6A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
DO-214AB, SMC
Power - Peak Pulse :
3000W (3kW)
Supplier Device Package :
DO-214AB (SMC)
Voltage - Breakdown (Min) :
22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
32.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
20V