SMDJ22CA/TR13
Manufacturer:
YAGEO
Part Number:
SMDJ22CA/TR13
Description:
SMDJ, DO-214AB, 22V, 35.5V, REEL
Manufacturer :
YAGEO
Bidirectional Channels :
1
Capacitance @ Frequency :
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
84.5A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
DO-214AB, SMC
Power - Peak Pulse :
3000W (3kW)
Supplier Device Package :
DO-214AB (SMC)
Voltage - Breakdown (Min) :
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
35.5V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
22V