Q-0D02P00050.5M
Part Number:
Q-0D02P00050.5M
Description:
CBL ASSY BNC-SMA PLG-JACK 19.69"
2nd Connector :
SMA Jack, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector Mounting Type :
Panel Mount
2nd Contact Gender :
Female
Frequency - Max :
4 GHz
Ingress Protection :
Length :
19.69" (500.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms