Q-2W03I00050.5M
Part Number:
Q-2W03I00050.5M
Description:
CBL ASSY SMA-SMB JCK-JCK 19.69"
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
19.69" (500.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms