B72225M0151M201
Part Number:
B72225M0151M201
Description:
25MM, 150V, 20KA, THERMO FUSE TY
In Stock:
46
Capacitance @ Frequency :
2370 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
20 kA
Energy :
215J
Features :
Maximum AC Volts :
150 V
Maximum DC Volts :
200 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Box, 4 Lead
Varistor Voltage (Max) :
264 V
Varistor Voltage (Min) :
216 V
Varistor Voltage (Typ) :
240 V