ZD-TG-AIP-12.9-P-18
Manufacturer:
Sahara Case LLC
Part Number:
ZD-TG-AIP-12.9-P-18
Category:
Privacy Filters, Screen Protectors
Description:
PRIVACY GLASS SCREEN PROTECTOR -
In Stock:
887
Manufacturer :
Sahara Case LLC
Category :
Applications :
iPad Pro (3rd Gen 2018/2020)
Diagonal Screen Size :
12.9" (12.90", 328mm)