Q-0303H00050.5M
Part Number:
Q-0303H00050.5M
Description:
CBL ASSY BNC-SMB JCK-JCK 19.69"
2nd Connector :
SMB Jack, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector Mounting Type :
Panel Mount
Frequency - Max :
4 GHz
Ingress Protection :
Length :
19.69" (500.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms