Q-0402P00050.5M
Part Number:
Q-0402P00050.5M
Description:
CBL ASSY BNC-SMA JCK-JCK 19.69"
2nd Connector :
SMA Jack, Right Angle
Frequency - Max :
4 GHz
Ingress Protection :
Length :
19.69" (500.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms