Q-1U05E00050.5M
Part Number:
Q-1U05E00050.5M
Description:
CBL ASSY NTYPE-FAKRA J-J 19.69"
2nd Connector :
Fakra Jack
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
19.69" (500.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms