FN9299B-4-100
Part Number:
FN9299B-4-100
Current Rating - Filter :
4A
Features :
Filter Type :
Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Mounting Type :
Panel Mount, Snap-In
Panel Cutout Dimensions :
Rectangular - 28.80mm x 47.10mm
Panel Thickness :
0.039" ~ 0.098" (1.00mm ~ 2.50mm)