Q-2W0420005009I
Part Number:
Q-2W0420005009I
Description:
CBL ASSY SMA-SMP JACK-PLUG 9"
2nd Connector :
SMP Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
1 GHz
Ingress Protection :
Length :
9.000" (228.60mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms