Q-3C013000R012I
Part Number:
Q-3C013000R012I
Description:
CBL ASSY SMA-MCX PLUG-SCKT 12"
In Stock:
100
2nd Connector :
MCX Socket
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
12.00" (304.80mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms