Q-2W0480005003I
Part Number:
Q-2W0480005003I
Description:
CBL ASSY SMA-TNC JACK-JACK 3"
2nd Connector :
TNC Jack, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
3.000" (76.20mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms