Q-0D03I00050.5M
Part Number:
Q-0D03I00050.5M
Description:
CBL ASSY BNC-SMB PLG-JACK 19.69"
2nd Connector :
SMB Jack, Right Angle
2nd Contact Gender :
Female
Frequency - Max :
4 GHz
Ingress Protection :
Length :
19.69" (500.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms