35RASMT7CHNTRX
Part Number:
35RASMT7CHNTRX
Description:
3.5MM SMT JACK, NARROW BODY, TRR
Actual Diameter :
0.142" (3.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter :
3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone